• Detail firmy

Svatopluk Tesárek

Základní popis

Výroba nábytku z masivu, lamina a dýhované dřevotřísky. Nabídka pergol i zahradního nábytku.

Adresa

Výšovice
798 09 Výšovice

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45439761

Výrobky, činnosti

Výroba nábytku

Výroba nábytku z masivu, lamina a dýhované dřevotřísky. Nabídka pergol i zahradního nábytku.

Kontaktní osoba

Svatopluk Tesárek - Jednatel

Mobil: +420 605 734 888
E-mail: stesarek@volny.cz
WWW: www.stesarek.cz
Další firmy v oboru

Martin Mach

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku a kuchyňských linek z masivu. Dále vyrábíme dřevěné dveře (interiérové i exteriérové), vrata, zárubně, dřevěná okna (kastlová, špaletová, eurookna) - vše dle Vašich požadavků. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich webových stránkách.

Petr Fruhwirt

Zakázkovou výrobou nábytku se zabýváme již od r. 1990. Naší specializací jsou kuchyně na míru. Dále vyrábíme vestavěné skříně, obývací stěny, postele, stoly, kancelářský nábytek, nábytek pro školy a zdravotnická zařízení. Pracujeme s kvalitními materiály, výrobu realizujeme dle návrhu zákazníka, po dohodě návrh zhotovíme my. Součástí služeb je doprava, montáž a servis, okrajově i renovace nábytku.

H - NÁBYTEK s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou vysoce kvalitního nábytku do domácností, studentských kolejí a hotelových provozů. V našem výrobním programu naleznete sestavy do obývacích pokojů, sestavy komod a regálů, šatní skříně s posuvnými dveřmi, manželská dvoulůžka, lůžka s úložným prostorem a také nejrůznější příslušenství pro montáž a upevnění komod a regálů.