• Detail firmy

Svatopluk Nevěčný

Základní popis

Naše Firma Vám nabízí jen ty nejkvalitnější služby v daném oboru. Neváhejte a využijte našich kvalitních služeb.

Adresa

Božice 120
671 64 Božice

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03305554
Rok založení:  2014
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zednictví

Zednictví. Zprostředkovaní obchodu a služeb. Velkoobchod a maloobchod. Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované činnosti.

Kontaktní osoba

Svatopluk Nevěčný - Majitel

Mobil: +420 731 866 643
E-mail: Zednictvi.Svatopluk.Nevecny@centrum.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Stavím dům, a.s.

Nabízíme komplexní služby stavební firmy. Realizujeme rekonstrukce stavebních objektů, výstavbu rodinných domů, revitalizace bytových domů, dodatečné zateplení fasád, hodnocení energetické náročnosti budov, realizaci zpevněných ploch, demolice objektů, přepravu těžkých strojů, dodávku zakázkového nábytku, kuchyňských linek i vestavěných skříní na míru.

Ing. Simona Malá DaSi - jádrové vrtání a řezání železobetonu

Dříve jsme se specializovali na půjčování nářadí zn. HILTI a postupem času jsme začali provádět i specializované stavební práce, jako je jádrové vrtání a řezání železobetonu. Dále provádíme řezání stěnovou pilou do tloušťky stěny 530 mm. Pro vyříznutí větších betonových konstrukcí se používá lanová pila. Pomocí diamantového lana jsme schopni přeříznout třeba i mostní konstrukci.

ESOX, spol. s r.o.

Specializujeme se na generální dodávky v oboru pozemní a průmyslové stavitelství. Hlavní prioritou firmy je co nejvyšší spokojenost zákazníka. Snažíme se, aby se naše práce stala referencí pro dalšího klienta a důvodem pro opakující se spolupráci. Jsme tým profesionálních a zkušených lidí ve svém oboru. Námi nabízené služby neustále modernizujeme a rozvíjíme.