• Detail firmy

Svatopluk Měšťan

Základní popis

Speciální ochranná dezinfekce, dezinsekce, deratizace netoxickými, toxickými a vysoce toxickými látkami a chemickými přípravky v komunální sféře, v potravinářských a zemědělských provozech.

Adresa

Fr.Ondříčka 34
370 11 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74428683
  • Služby

Výrobky, činnosti

Dezinfekce

Likvidace choroboplodných či škodlivých organizmů s cílem předejít nákaze nebo přerušit šíření.

Kontaktní údaje

WWW: www.mestaning.cz

Kontaktní osoba

Svatopluk Měšťan - Majitel

Telefon: 737 039 998
E-mail: mestan.ing@atlas.cz
Další firmy v oboru

Vlastimil Jirsák

Hlavním zaměřením naší firmy jsou služby v oblasti chemické a mechanické úpravy bazénové vody. Specializujeme se na provoz bazénové technologie a technologie pro wellness centra a SPA. Prodáváme bazénovou chemii a esence pro wellness centra a SPA. Součástí poskytovaných služeb je i pořádání různých školení a seminářů o bazénové problematice. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

HABLA CZ s.r.o.

Naše společnost se zabývá dekontaminaci zdravotnického odpadu. Dále zajišťujeme dodávky čistících, sanitačních a desinfekčních prostředků pro potravinářský průmysl a systémy pro přesné dávkování čistících prostředků. Provádíme sanitace potrubních systémů, sanitace a mazání pásových dopravníků v potravinářství, mytí lahví apod. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

BKF TENZI ŁÓDŹ Sp. Z O.O.

BKF Tenzi Lodz, především profesionalitu v přístupu k zákazníkovi. Naším hlavním úkolem je zavádění a šíření technologií pro udržení čistoty obou velkých podniků, jakož i domácností.