• Detail firmy

Svatopluk Goll

Základní popis

Nabízím přepravu dodávkovým automobilem s řidičem na 5 EU palet. Kdykoli a kamkoli z nebo Východních Čech.

Adresa

Kladská 91
547 01 Běloves

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  42891272
DIČ:  CZ5706190919

Výrobky, činnosti

Přeprava

Kontaktní údaje

E-mail: goll.robin@seznam.cz
WWW: alkoholnapoje.cz

Kontaktní osoba

Robin Goll

Mobil: +420 608 364 628
E-mail: goll.robin@seznam.cz
Další firmy v oboru

PAP TRUTNOV, s.r.o.

Specializujeme se na poskytování služeb v oblasti dopravy a logistiky. Zabýváme se vnitrostátní i mezinárodní silniční dopravou, optimalizací dopravy a logistickým poradenstvím. Do našich služeb jsme také zařadili například vozový park, spedici, monitoring vozidel, kompletaci zásilek či možnost využití skladových prostorů.

P. N. LOGISTIC

Logistickou činností se zabýváme již od roku 2001. Zajišťujeme přepravu v rámci EU i mimo ni. Vytěžujeme vlastní i externí vozidla, spolupracujeme s několika firmami. Nabízíme rychlé vyřízení zakázky za nejlepší ceny. Jsme špičkou v expresních dodávkách zboží do 24 hod. Soustředíme se zejména na zákazníky z oblasti Liberec, Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj.

JP Spedition & Transport s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování dopravních služeb v rámci vnitrostátní i mezinárodní přepravy zboží. Především se specializujeme na mezinárodní spedici do zemí F, NL, D, B,L, DK, SWE. Poskytujeme služby vnitrostátní i mezinárodní dodávkové přepravy, dokládkové služby či přepravy zboží prostřednictvím chladírenských vozů, nízkotonážních souprav, celovozových nákladů či vozů s hydraulickým čelem.