• Detail firmy

Svatopluk Bartoněk

Základní popis

Provádění veškerých vodoinstalačních a topenářských prací, modernizace koupelen a bytových jader včetně zdění, obkladů a sádrokartonů.

Adresa

Langrova 825/21
627 00 Brno - Slatina

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62100181
DIČ:  CZ7507053796

Výrobky, činnosti

vodoinstalační a topenářské práce

Provádění veškerých vodoinstalačních a topenářských prací, modernizace koupelen a bytových jader včetně zdění, obkladů a sádrokartonů.

Kontaktní údaje

E-mail: svatopluk.bartonek@seznam.cz

Kontaktní osoba

Svatopluk Bartoněk - Majitel

Mobil: 777 685 250
Další firmy v oboru

VODOVODNÍ-BATERIE-ESHOP, s.r.o.

Provozujeme internetový obchod zaměřený na prodej vodovodních baterií, koupelnových doplňků, filtrace vody a dalšího instalatérského zboží. Nabízíme vodovodní baterie v mnoha typových provedeních a různých značek, se zárukou až 5 let. Námi dodávané baterie jsou vyrobeny z mosazi s pochromovanou úpravou. S výběrem Vám rádi poradíme. Všechno zboží máme skladem, expedujeme ihned po objednání.

TERMO CZ s.r.o.

Nosným programem firmy TERMO je již od roku 1998 montáž vody, kanalizace a vytápění, a to včetně kvalitní regulace v rodinných domech. Veškeré práce provádíme tak, aby byly šité na míru našim zákazníkům. Podle požadavků zákazníka je vytvořen optimální systém rozvodů vody nebo vytápění domu, s přihlédnutím k finančním možnostem, avšak s důrazem na kvalitu provedení a nízké provozní náklady.

REKORAB s.r.o.

Nabízíme zednické, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce. Provádíme pokládky dlažeb a obkladů, elektroinstalační práce, sádrokartonářské práce, ale i dle Vašich požadavků bourací. Jsme schopni dodat i projektové dokumentace nebo statické posudky.