• Detail firmy

SVARTES s.r.o.

Základní popis

Maloobchodní a velkoobchodní prodej a montáž podlahových krytin, dveří a příslušenství do interiéru.

Adresa

Holovousy-Chodovice 19
508 01 Chodovice

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25990616

Výrobky, činnosti

Podlahové krytiny

Kontaktní údaje

Telefon: +420 493 620 210
Mobil: +420 736 243 924
E-mail: info@svartes.cz
WWW: www.svartes.cz

Kontaktní osoba

Rudolf Křovina - Jednatel

Aleš Nový - Jednatel

Další firmy v oboru

Martin Štraub

Naše společnost realizuje pokládky PVC, koberců, vinylových a plovoucích podlah. Dále se věnujeme stínící technice. Prodáváme a montujeme exteriérové i interiérové žaluzie a rolety, plisé, markýzy či sítě proti hmyzu. Nabízíme rovněž stínění střešních oken. Součástí poskytovaných služeb jsou malířské a lakýrnické práce. Námi dodávané produkty jsou vysoce kvalitní, garantujeme Vám 100% spokojenost!

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.

VSS s.r.o.

Zabýváme se prodejem plastů a plastových polotovarů (desky a tyče) - polyamid, silon, plexisklo, polykarbonát - komůrkový i plný včetně trapézových a vlnitých profilů, teflon, polytan, vulkolan, elastomer, PE, PP, PVC (duroplast), kartit, textit, sklotextit. Dále prodáváme pryž v rolích i deskách, hadice a další. Provádíme také dělení materiálů na požadované rozměry dle požadavků zákazníků.