• Detail firmy

SVARSERVIS THERMOPROZESS COOPERHEAT, s.r.o.

Základní popis

Společnost nabízí vysušování vyzdívek, doprovodné elektroohřevy povrchu, potrubí a výsypek nádrží. Provádíme tepelné zpracování elektroodporovým zařízením.

Adresa

Novoveská 2057/5d
709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25389246
DIČ:  CZ25389246
Rok založení:  1998
  • Služby

Výrobky, činnosti

Tepelné zpracování elektroodporovým zařízením

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 572 851

Kontaktní osoba

Dipl.ek Alfred Jage, jr. - Jednatel

Ing. Petr Tronczyk - Jednatel

. Lukáš

Mobil: +420 722 946 364
Další firmy v oboru

ARW stavební spol. s r.o.

Zabýváme se realizacemi zděných staveb z přesných bloků výrobců Heluz, Porotherm, KM Beta. Realizujeme monolitické železobetonové konstrukce, založení první řady zdiva, lité anhydritové a cementové podlahy, stropní a schodišťové konstrukce, vnitřní sádrové omítky, ruční omítky stěn a stropů, sádrokartonové konstrukce a mnoho dalšího.

INTERSTYL

Specializujeme se na rekonstrukce bytů a renovace bytových jader, stavební a interiérovou činnost a další. Vyrábíme atypický nábytek na míru vašim požadavkům a pro firmy jsme schopni zajistit vybavení celé prodejny nebo jiného interiéru nábytkem. Věnujeme se stavbě pergol a teras. Zajistíme i rekonstrukci koupelen a WC včetně obkladových prací, elektroinstalace a vodoinstalace.

TORAMOS, s.r.o.

Naší specializací je výstavba, rekonstrukce a nejrůznější opravy železničních tratí a vleček. Realizujeme železniční kolejnice, železniční dřevěné pražce, drobné kolejivo, silniční a mostní stavby, betonové konstrukce apod. Nabízíme služby termitového svařování kolejnic i výstavbu bezstykových kolejí. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.