• Detail firmy

Svářecí technika - nářadí Vlastimil Kostka

Základní popis

Dovážíme profesionální nářadí LOPDEN LINE, dále se zabýváme prodejem svářecí techniky, svářecích materiálů, ručního, elektrického a pneu nářadí, kompresorů, čisticí techniky.

Adresa

Jarošov nad Nežárkou 161
378 41 Jarošov nad Nežárkou

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70666563

Výrobky, činnosti

nářadí LOPDEN LINE, svářecí technika

Dovážíme profesionální nářadí LOPDEN LINE, dále se zabýváme prodejem svářecí techniky, svářecích materiálů, ručního, elektrického a pneu nářadí

Kontaktní údaje

Fax: 384 396 451
E-mail: info@svarecky-naradi.cz
WWW: www.svarecky-naradi.cz

Kontaktní osoba

Vlastimil Kostka - Jednatel

Mobil: +420 777 625 918
Další firmy v oboru

HOSPODÁŘSKÉ POTŘEBY s. r. o.

Nabízíme široký sortiment hospodářských potřeb. Prodáváme nástroje, nářadí pro zahrádkáře a zedníky, svářecí techniku, spojovací materiál, stavební chemii, ochranné pomůcky a různé mycí a desinfekční prostředky. V naší prodejně naleznete kvalitní zboží od prověřených výrobců, snažíme se vyhovět všem přáním a potřebám našich zákazníků, proto nabídku zboží neustále rozšiřujeme.

M & V, spol. s r.o.

Velkoobchod nářadím, nástroji a stroji.

REMS Česká republika s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem strojů či nástrojů pro opracování trubek. Nabízíme dutinky a oka, kotoučové i šavlové pily, ohýbačky trubek, odhrotovače, pilové listy, akumulátorové vrtací šroubováky, odstředivé čerpadla a další. Zaměřujeme se na prodej nářadí k čištění kanálů a prodej strojů pro svařování plastových trubek.