• Detail firmy

ŠVARC BLECHER Servis s.r.o.

Základní popis

Společnost podniká v oboru strojírenském, povrchové úpravy a svařování kovů.Hlavní činnost servis pilových kotoučů pro válcovny.

Adresa

Kutuzovova 603/27
703 00 Ostrava - Vítkovice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28606833
DIČ:  CZ28606833
Rok založení:  2009
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

Hlavní činnost servis pilových kotoučů pro válcovny.Zámečnictví,povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů

Kontaktní údaje

Mobil: +420 734 824 400

Kontaktní osoba

Ing. Lenka Švarcová - Jednatel

Mobil: +420 732 535 746
Další firmy v oboru

AK 1324 s.r.o.

Jsme velkoobchod a maloobchod s nerezovým hutním materiálem. Provádíme výpalky plazmou až do tloušťky 100 mm. Nabízíme nerezové plechy, trubky, kulatiny, jekly, profily. Kovoobrábění menších a středních podsestav na WD 160, WD 130, W9.

HV Výtahy s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti výroby, modernizace a servisu výtahů, zdvihacích plošin a zařízení. Provádíme CNC obrábění a svařování. Nabízíme zakázkovou výrobu výtahů, plošin, výtahových komponentů, konstrukcí a jiných zámečnických prvků. Výtahy a zdvihací plošiny také modernizujeme. Nabízíme komplexní servisní činnost výtahů. Disponujeme moderním fiber vláknovým laserem pro přesné řezání kovů.

Porgest, a. s.

Zaměřujeme se na výrobu motorových vozidel včetně zajištění záručního i pozáručního servisu. Realizujeme přestavby dle ADR. Dodáváme sklápěčové korby, valníkové plošiny, hydraulické nakládací jeřáby, jednoramenné nosiče kontejnerů, nádrže na PHM a nádrže na oleje. Provádíme montáže zdvihacích plošin, montáže tachografů a pálení plazmou.