• Detail firmy

Švancar Karel

Základní popis

Nabídka restaurování památkových objektů včetně restaurátorského průzkumu a fotodokumentace. Rekonstrukce interiérů historických objektů.

Adresa

Pěnčín 85
463 45 Pěnčín

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10427996
DIČ:  CZ6309027120

Výrobky, činnosti

Restaurátorství

Kontaktní údaje

Mobil: +420 773 644 741

Kontaktní osoba

Karel Švanvar - Majitel

E-mail: karel.svancar@seznam.cz
Další firmy v oboru

Vladimír Škoda - RELIEF

Zabýváme se zakázkovou výrobou především cínových a zinkových předmětů technologií odstředivého lití, v různých povrchových úpravách i ručně malovaných.

B + B RYTÉ SKLO

Naše společnost se specializuje na dekorování skla na zakázku. Dekorace provádíme v jakýchkoliv tvarech, i dle vlastních návrhů. Soustředíme se především na tyto dekorační techniky: rytí, listrování, zlacení, pískování skla, vysoký smalt apod. Zabýváme se rovněž výrobou skleněných pilníků. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací o poskytovaných službách.

František Dobrovič

Specializujeme se na výrobu replik historického skla na zakázku. Orientujeme se zejména na repliky gotického a renesančního nápojového skla. Naší snahou je oživit staré řemeslo - ruční výrobu tzv. lesního a zeleného skla. Výrobou foukaného skla se zabýváme již od roku 2010. V nabídce naleznete: vázy, lahve, sklenice, popelníky, dózy, olejové lampy aj. Připravíme Vám dárkový set dle Vašeho přání.