• Detail firmy

SVAMONT-OK, s.r.o.

Základní popis

Výroba a montáže ocelových konstrukcí. Nabízíme ploty, posuvné brány, zábradlí, schodiště, protipožární žebříky, přístřešky i markýzy.

Adresa

Valchařská 1615/36a
614 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29303648

Výrobky, činnosti

Výroba a montáže ocelových konstrukcí.

Kontaktní údaje

E-mail: miskar.svamont@seznam.cz
WWW: www.svamont.cz

Kontaktní osoba

Roman Miškář - Jednatel

Mobil: +420 777 578 162
Další firmy v oboru

UNICON spol. s r.o.

Firma na trhu působí především v oblasti výroby a montáže ocelových konstrukcí včetně opláštění. K našim realizacím nabízíme i komplexní dokumentaci. Dále zajišťujeme výrobu a prodej betonových prefabrikátů a jiné stavební konstrukce. Nabízíme stropní systémy, betonové patky, atypické sloupy, bednící betonové tvárnice a další. Veškeré informace a naše výroba na webových stránkách.

BBG-BENDA, spol. s r.o.

Naše společnost se již od roku 1993 věnuje vrtání a řezání stavebních konstrukcí diamantovými nástroji: - jádrové vrtání prostupů diamantovými korunkami - řezání stěn a stropů diamant. kotoučem - výřezy otvorů a pod. - řezání diamantovým lanem - řezání komunikací - frézování podlah - kotvení strojů a konstrukcí Neváhejte se na nás obrátit. Více informací o naší společnosti na www.

Ing. Jiří KOTAČA - Želex

Zabýváme se prodejem speciálních materiálů a materiálů pro železobetonové konstrukce, stavební chemie, materiálem pro kotvení zdiva, výztuže zdiva, plastových a ocelových distančních prvků. Nabízíme nanotechnologie pro betony.