• Detail firmy

SUVENYRY.COM, s.r.o.

Základní popis

Společnost poskytuje výrobu a prodej reklamních předmětů jako jsou zboží na zakízku, dekorace skla a porcelánu, strojové vyšívání a nášivky, suvenýry, diáře, reklamní deštníky, osušky a ručníky, kalendáře, USB Flash disk, atd...

Adresa

Pod Hajnicí 205
252 64 Velké Přílepy

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27433471
DIČ:  CZ27433471
Rok založení:  2006
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Produkty

- prodej a výroba reklamních předmětů - diáře, reklamní deštníky, osušky a ručníky, kalendáře, reklamní textil, reklamní propisky, USB Flash disk, atd

Kontaktní údaje

Mobil: +420 736 622 619
Mobil: +420 733 316 131
Fax: +420 233 326 137
E-mail: hrudka@suvenyry.com
E-mail: zakazky@suvenyry.com
WWW: www.reklamni-predmety.cz

Kontaktní osoba

Petr Žák - Jednatel

Jiří Hrudka - Jednatel

Pobočky

SUVENYRY.COM-reklamní předměty
Papírenská 115/7
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

TISKÁRNA JDS s.r.o.

Specializujeme se na ofsetový tisk na zakázku. Zabýváme se výrobou reklamních a firemních katalogů, samopropisovacích formulářů, kroužkové vazby, plastové vazby, lepením bloků apod. Nabízíme tisk komiksů i novin a precizní ofsetový tisk letáků, prospektů, časopisů, katalogů apod. Zajišťujeme kompletní knihařské zpracování tiskovin, laminace tiskovin, falcování, bigování apod.

Petr Martínek - PM Servis

Zajišťujeme dodávku polygrafických výrobků zejména pro firemní klientelu. Navrhujeme, tiskneme a dodáváme firemní tiskopisy, bloky, letáky, prospekty, brožury, spisové desky, kalendáře, katalogy, samolepící etikety, papírové tašky, obaly a krabice. Dbáme na maximální servis a kvalitu provedení.

Beta Ax - výroba reklam

Nabízíme komplexní servis v oblasti reklamy - výrobu reklam, poradenství, pronájem reklamních ploch a další. Věnujeme se fóliové reklamě, světelné reklamě, 3D reklamě. Zaměřujeme se také na focení reklamních materiálů a velkoplošný tisk nebo potisk materiálů. Vytvoříme pro Vás digitální grafiku na míru Vašim požadavkům.