• Detail firmy

SUSPRO, s.r.o.

Základní popis

Provádíme návrh, prodej, instalaci a servis průmyslových čerpadel. Přímé zastoupení výrobců: INGERSOLL RAND, ARO, ALBIN, BEINLICH PUMPEN, DEBEM, DST, EATON - spec. filtry, HBE, HIBON, JOHNSON PUMP, PAN WORLD, VARSICO, VSE. Nabízíme dávkovací systémy.

Adresa

Pražská 809
266 01 Beroun

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27207790

Výrobky, činnosti

čerpadla

Kontaktní údaje

Telefon: +420 313 129 467
E-mail: suspro@suspro.cz
WWW: www.suspro.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Sůsa - Jednatel

Mobil: +420 724 558 058
Další firmy v oboru

Kompresory Vzduchotechnika s.r.o.

Dodáváme kvalitní automatizační techniku, jednoúčelové stroje a nářadí. Nabízíme kompresory, pneumatické nářadí, potrubní rozvody, maziva a maznice, zařízení pro úpravu vzduchu, separátory pro vodu a olej, cyklické odlučovače, válce a ventily, měřící techniku a mnoho dalšího.

REMS Česká republika s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem strojů či nástrojů pro opracování trubek. Nabízíme dutinky a oka, kotoučové i šavlové pily, ohýbačky trubek, odhrotovače, pilové listy, akumulátorové vrtací šroubováky, odstředivé čerpadla a další. Zaměřujeme se na prodej nářadí k čištění kanálů a prodej strojů pro svařování plastových trubek.

EFRIG s.r.o.

Zajišťujeme dodávku, montáž a servis klimatizací do domácností, kanceláří a jakýchkoliv jiných objektů. Nabízíme kompletní realizaci mrazírenských a chladírenských boxů na zakázku.