• Detail firmy

SURVEYING TRADE, s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme geodetické a zeměměřičské služby - vytyčování hranic pozemků, inženýrskou geodézii, mapování, geometrické plány, poradenství.

Adresa

K Brance 1011/17
155 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25723073

Výrobky, činnosti

Poskytujeme geodetické a zeměměřičské služby

vytyčování hranic pozemků, inženýrskou geodézii, mapování, geometrické plány, poradenství.

Kontaktní údaje

E-mail: info@geodeti-praha.cz
WWW: www.geodeti-praha.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jaromír Sládek - Jednatel

Mobil: +420 777 734 609
Další firmy v oboru

Miloslav Toušek GEO - MT

Činnost naší firmy je zaměřena na geodetické práce v regionu jižní Čechy. V rámci geodetického servisu zajišťujeme vytyčování hranic pozemků, zaměření staveb, geometrické plány, polohopisné a výškopisné plány, podklady pro projekty apod. Součástí poskytovaných služeb je poradenství. Disponujeme totální stanicí a GPS od firmy TRIMBLE, v kanceláři pracujeme s programy GROMA a MICROSTATION.

BNGEO, s.r.o.

Nabízíme vyhotovení geometrických plánů pro rozdělení a převody pozemků nebo pro zápis staveb a věcných břemen do katastru nemovitostí. Provádíme vytyčení vlastnických hranic včetně právních služeb. Zaměřujeme výškopisné a polohopisné plány jako podklad pro projekt. Vytyčujeme stavby a zaměřujeme jejich skutečné provedení.

GEOLES s.r.o.

Geodetická firma specializovaná na geodetické služby v katastru nemovitostí a inženýrské geodézii. Geometrické plány, vytyčování hranic pozemků a staveb, označení hranic v terénu, dokumentace provedení stavby, účelové mapy, poradenská činnost.