• Detail firmy

SUROVINY ŠVARC, s.r.o.

Základní popis

Výkup a zpracování papíru, železa, barevných kovů a plastu. Provoz sběren, vlastní nákladní i kontejnerové dopravy. Výkup autobaterií a PE folií.

Adresa

Stavbařů 45
434 01 Most

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27309347

Výrobky, činnosti

Výkup a zpracování papíru, železa, barevných kovů

Výkup a zpracování papíru, železa, barevných kovů a plastu. Provoz sběren, vlastní nákladní i kontejnerové dopravy. Výkup autobaterií a PE folií.

Kontaktní osoba

Viktor Švarc - Jednatel

Telefon: +420 476 124 317
Mobil: +420 602 454 346
Mobil: +420 602 454 346
E-mail: suroviny.svarc@email.cz
WWW: www.surovinysvarc.cz

Viktor Švarc ml. - Jednatel

Jiří Švarc - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Glanzstoff - Bohemia s.r.o.

Zabýváme se výrobou viskózových vláken pro využití v různých odvětvích průmyslu. Zajišťujeme textilní viskózová vlákna, nehořlavá viskózová vlákna či technická viskózová vlákna. Výrobu viskózových vláken realizujeme především z celulózy. Rovněž se zaměřujeme na produkty z pryžového materiálu a technické zpevňující materiály. Provádíme konvertování vláken. Více informací naleznete na našem webu.

EKOSFERA spol. s r.o.

Nabízíme služby v oblasti ochrany životního prostředí. Zajišťujeme ekologickou likvidaci a nakládání s nebezpečnými odpady, recyklaci elektrošrotu, čištění odlučovačů ropných látek, odběr a analýzu vzorků, měření emisí a další. Provádíme dezinfekci, dezinsekci a deratizaci.

BUCHEN EKOSERVIS s.r.o.

Specializujeme se na průmyslové čištění. Provádíme sanace betonových a jiných zpevněných ploch. Poskytujeme rovněž služby v oblasti manipulace a nakládání s odpady včetně nebezpečných odpadů. Zajišťujeme likvidace ekologických havárií. Součástí našich služeb je i servis chemických zařízení.