• Detail firmy

SURGEO s.r.o.

Základní popis

Provádíme geodetické práce jako je vytýčení pozemků, měření inženýrských sítí, měření GPS, pozemkové úpravy. Geologické práce, inženýrskogeologický, hydrogeologický a ložiskový průzkum, měření radonu, geografické informační systémy GIS.

Adresa

Plucárna 3560/1
695 01 Hodonín

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49973746
DIČ:  CZ49973746
  • Služby

Výrobky, činnosti

Geodetické a kartografické práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 518 333 344
Mobil: +420 603 535 301
Fax: +420 518 333 351
E-mail: surgeo@surgeo.cz
WWW: www.surgeo.cz

Kontaktní osoba

Ing. Miloslav Machalínek - Jednatel

Ing. Petr Duroň - Jednatel

Další firmy v oboru

AR projekt, s.r.o.

Projekční kancelář v Brně. Specializujeme se na zpracování územních plánů měst a obcí. Vypracováváme projektové dokumentace staveb pro územní řízení, zajišťujeme architektonické práce, urbanistické projekty včetně územních studií a regulačních plánů. Zabýváme se inženýrskou činností.

KONTRAWEB, spol. s r. o.

Jsme společnost, která se specializuje na dodávku stavební chemie, se zaměřením zejména na přírodní kámen. Spolupracujeme s firmou BS-pro s.r.o., která je generálním partnerem pro dodávky stavební chemie firmy SOPRO určené pro pokládku obkladů a dlažeb. Rozumíme našemu oboru a zajímáme se o dlouhodobou spolupráci. Snažíme se vyhovět všem Vašim požadavkům, abyste se k nám chtěli vracet.

AQUA ENVIRO s.r.o.

Naše společnost zajišťuje geologické průzkumné a projekční práce. Specializujeme se na inženýrskogeologické průzkumy, hydrogeologické průzkumy, průzkumy a monitoring starých ekologických zátěží. Zabýváme se rovněž výstavbou a provozováním vodních zdrojů, retenčně vsakovacích systémů či sanací znečištění. Zajistíme výkon funkce balneotechnika a hydrogeologa u zdrojů přírodních minerálních vod.