• Detail firmy

Surf School s.r.o.

Základní popis

Škola surfingu působící v Portugalsku a Maroku. Naučíme Vás i Vaše děti surfovat pod dohledem licencovaných instruktorů. Nabízíme několik typů ubytování, lekce surfu i stravu.

Adresa

Vysoká 146/24
460 10 Františkov - Liberec X

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24213535
DIČ:  CZ24213535

Výrobky, činnosti

Škola surfingu působící v Portugalsku a Maroku.

Kontaktní údaje

E-mail: krejcikova@surfschoolcz.com
WWW: www.surfschoolcz.com

Kontaktní osoba

Silvie Krejčíková, DiS - Jednatel

Mobil: +420 775 109 806
E-mail: krejcikova@surfschoolcz.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Rudolf MAŠTÁLKO MARY

Výroba, velkoobchod, prodej na dobírku: - krycí zorníky do svářečských kukel, štítů a brýlí - ochranné fólie - borax tavidlo na pájení Velkoobchod, maloobchod: - svařovací pistole: - na MAG/MIG

LAMB CONSULTING LIBEREC

Poradenství v oborech gastronomie-stravování, hotelnictví-ubytování, potravinářská výroba, cestovní ruch, domovy pro seniory. Vypracováváme provozní předpisy hygienické-HACCP, požární, bezpečnosti práce, provozní řády-ubytovací, vodního zdroje, bazénu, sauny, provozní a ekonomické rozbory, studie, audity, provozní a gastronomické koncepce. Vše se znalostí provozu a potřeb investora, provozovatele.

PROCENTRUM Design, s.r.o.

Hlavní náplní naší společnosti je kompletní realizace potisku textilu a jiné konfekce. Zajišťujeme sítotisk, transferový tisk a reklamní potisk. Tiskneme na textil, sportovní oblečení a produkty pro fanshopy, startovní čísla a jakékoliv jiné reklamní předměty. Zabýváme se rovněž výrobou sportovního oblečení. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.