• Detail firmy

SUREXIM, s.r.o.

Základní popis

originální a osobité dárky.

Adresa

Hrdlív 140
273 06 Hrdlív

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26779757
DIČ:  CZ26779757

Výrobky, činnosti

Pajďulák

Jako jediní Vám přinášíme americký hit – plyšové Pajďuláky s vlastní speciálně upravenou 3D fotografií. Potěšte své přátele originálními a osobitými dárky. Stačí si vybrat jen správného Pajďuláka a my ho proměníme na neobyčejný dárek.

Kontaktní údaje

E-mail: sandra.cervenkova@pajdulak.cz
WWW: www.pajdulak.cz

Kontaktní osoba

Sandra Červenková

Mobil: +420 730 156 800
E-mail: sandra.cervenkova@pajdulak.cz

Ing. Marie Červenková - Jednatel

Další firmy v oboru

Martin Neckář

Prodáváme použité a nové stavebnice Lego. Najdete u nás figurky, náhradní díly, příslušenství pro stavbu hradů, helikoptér a bagrů. Náhradní díly Lega nejen prodáváme, ale i vykupujeme a půjčujeme. Pokud svou Lego stavebnici nepotřebujete, my ji od Vás vykoupíme a uděláme radost někomu jinému.

Jindřich Fritsch

Specializujeme se na organizaci kulturních a společenských akcí. Nabízíme kulturní vystoupení staročeské kapely, cimbálové muziky, romské kapely, jazzová vystoupení, staropražský kabaret, kouzelný kabaret pro děti, kulečníkové exhibice, muzikoterapii, mobilní casino, mobilní lukostřelnici, laserovou střelnici, ABBA revival a mnoho dalšího.

Bo - Ma Trading Int. s.r.o.

Specializujeme se na dovoz a distribuci bytového a dárkového zboží. Nabízíme bytový textil, kuchyňský textil, koupelnový textil, koberečky, přehozy na postel, sedací vaky, polštáře, rohožky, plyšové hračky a mnoho dalšího.