• Detail firmy

SUREXIM, s.r.o.

Základní popis

originální a osobité dárky.

Adresa

Hrdlív 140
273 06 Hrdlív

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26779757
DIČ:  CZ26779757

Výrobky, činnosti

Pajďulák

Jako jediní Vám přinášíme americký hit – plyšové Pajďuláky s vlastní speciálně upravenou 3D fotografií. Potěšte své přátele originálními a osobitými dárky. Stačí si vybrat jen správného Pajďuláka a my ho proměníme na neobyčejný dárek.

Kontaktní údaje

E-mail: sandra.cervenkova@pajdulak.cz
WWW: www.pajdulak.cz

Kontaktní osoba

Sandra Červenková

Mobil: +420 730 156 800
E-mail: sandra.cervenkova@pajdulak.cz

Ing. Marie Červenková - Jednatel

Další firmy v oboru

JOKO šnekové dopravníky

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu šnekových dopravníků, podávacích dopravníků, šnekovnic, šnekových spirál, dopravních šneků. Dále vyrábíme kovové mechanické hračky, realizujeme rovněž výrobu brán a plotů. Provádíme střihání, dělení a ohýbání plechů. Působíme v regionu Votice. Pro více informací o poskytovaných službách nás neváhejte kontaktovat.

Grenela Trade s.r.o.

Zabýváme se pronájmem, prodejem a servisem elektronických šipkových automatů. V naší nabídce naleznete šipkové automaty zn. Cyberdine, Vofotronix Darts, Novomatic a další zboží, které se šipkami souvisí. Jsme členem Unie šipkových organizací. Na našich automatech se hraje liga v Praze, ve Středočeském a Plzeňském kraji.

Jindřich Fritsch

Specializujeme se na organizaci kulturních a společenských akcí. Nabízíme kulturní vystoupení staročeské kapely, cimbálové muziky, romské kapely, jazzová vystoupení, staropražský kabaret, kouzelný kabaret pro děti, kulečníkové exhibice, muzikoterapii, mobilní casino, mobilní lukostřelnici, laserovou střelnici, ABBA revival a mnoho dalšího.