• Detail firmy

SUPTel a.s.

Základní popis

Stavebni divize ve fi. Suptel a.s. provádí: výstavbu kanalizace, vodovodů, horkovodů, plynovodů; opravy vozovek, výstavbu komunikací a parkovišť; pokládku živice, zámkové dlažby, streetprint; terénní úpravy, demolice objektů.

Adresa

Hřbitovní 15
312 00 Plzeň 4 - Doubravka

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25229397
DIČ:  25229397

Výrobky, činnosti

Výstavba komunikací a parkovišť

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 433 333
Fax: 377 433 374
E-mail: cihak@suptel.cz
WWW: www.suptel.cz

Kontaktní osoba

Ing. Libor Čihák, manažer pouze za stavební divi

Telefon: 724 635 343
E-mail: cihak@suptel.cz

Mgr. Zuzana Burešová - Předseda představenstva

Ing. Jiří Provazník - Ředitel

Mgr. Michal Bureš, člen představenstva - Ředitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BEKROSTAV s.r.o.

Specializujeme se na výstavbu infrastruktury, komunikací a parkovacích míst. Rovněž provádíme rekonstrukce komunikací a revitalizace rybníků. Díky našemu strojnímu vybavení jsme schopni realizovat i zemní a výkopové práce. Věnujeme se také pokládce kamenné dlažby. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

AFR - zemní práce s.r.o.

Naše společnost se specializuje na provádění zemních prací. Zajišťujeme budování inženýrských sítí, demolice objektů, opravy komunikací a lesních cest, zahradní a parkové úpravy, terénní úpravy v nepřístupných místech, čištění rybníků, vodních nádrží, rekultivace, lomové práce, skrývky a mnoho jiného. Disponujeme moderními stroji a technologickým vybavením. Reference naleznete na stránkách firmy.

BOKR s.r.o.

Zabýváme se realizací pozemních staveb a jejich dokončování. Provádíme stavby parkovišť a chodníků, odstavných a nakládacích ploch, centrálních parků a překladišť, cyklistických stezek a pěších zón, opěrných zdí, odvodňovacích prvků v komunikacích či výstavbu zpevněných ploch ze zámkových a žulových dlažeb.