• Detail firmy

SUPERMONT, s.r.o.

Základní popis

Prodáváme a montujeme plastová okna, domovní dveře, garážová vrata Hörmann a průmyslová garážová vrata, otočné a posuvné vjezdové brány. Instalujeme rolovací mříže, japonské stěny, žaluzie a okenní sítě proti hmyzu. Realizujeme zimní zahrady.

Adresa

Šmeralova 323/24
360 05 Rybáře

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28052153
DIČ:  CZ28052153
  • Maloobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Plastová okna Karlovy Vary.

Prodej a montáž plastových oken systému KBE, Trocal a VEKA. Plastová okna pro rodinné domy, bytové domy a komerční objekty v Karlových Varech a okolí.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 446 969
Mobil: +420 774 726 969
E-mail: hartl@supermont.cz
WWW: www.supermont.cz

Kontaktní osoba

Bohumil Hartl - Jednatel

Mobil: +420 774 726 969

Jaroslav Hartl - Jednatel

Mobil: +420 608 226 969
Další firmy v oboru

HAVI s.r.o.

Realizujeme pozemní a průmyslové stavby, a to novostavby i rekonstrukce většího rozsahu, rekonstrukce plášťů panelových a bytových domů, dopravní stavby (chodníky, komunikace aj.) a manipulační plochy, výstavbu dětských a sportovních hřišť. Doporučujeme využít služeb našich sesterských stavebnin, nabízejících veškerý sortiment pro vaši stavbu, byt, chalupu, zahradu. Zboží je z velké části skladem.

STAVBY NÁPRAVNÍK

Činnost naší firmy je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce domů, bytů, bytových jader a koupelen. Provádíme zednické, obkladačské, sádrokartonářské, elektroinstalační, instalatérské, tesařské a pokrývačské práce. Realizujeme zateplování a renovace fasád, dodáváme a montujeme plastová i dřevěná okna a dveře - interiérové i exteriérové. Fotogalerii naleznete na našich webových stránkách.

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.