• Detail firmy

ŠUP PRAHA, s.r.o.

Základní popis

Výstavba, rekonstrukce a oprava budov, rodinných domů a bytů.

Adresa

Lumírova 90/23
128 00 Praha 2 - Nusle

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26182955

Výrobky, činnosti

Výstavba, rekonstrukce a oprava budov.

VÝSTAVBA RODINNÝCH DOMŮ,REKONSTRUKCE RODINNÝCH DOMŮ,VÝSTAVBA HOSPODÁŘSKÝCH OBJEKTŮ,PROVÁDĚNÍ STAVEBNÍHO DOZORU,ZATEPLENÍ FASÁD.

Kontaktní údaje

E-mail: suppraha@seznam.cz

Kontaktní osoba

Vasyl Kondrya - Jednatel

Telefon: 225 028 100
Mobil: 607 782 551
Fax: 225 028 106
E-mail: suppraha@seznam.cz
WWW: www.suppraha.cz
Další firmy v oboru

Josef Bujas

Nabízíme rekonstrukce domů i bytů, výměny oken, bourání či instalatérské a klempířské práce. Provádíme zateplení, izolatérství a montáže sádrokartonů.

SAŠ GLASS s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých sklenářských prací - řezání skel a zrcadel, zasklívání oken, dveří a výloh. Zajišťujeme realizaci celoskleněných schodišť, výloh z izolačních dvojskel, balkónová zábradlí nebo výrobu skleněných kuchyňských obkladů. Dodáváme také bezpečnostní skla - protipožární, pochozí i neprůstřelná. Provozujeme sklenářství v Praze 5 - Košířích a v Rudné.

Bestlift, spol. s r.o

Zabýváme se výstavbou, modernizací, montáží a servisem výtahů, eskalátorů a travelátorů. Dodáváme elektrické lanové výtahy i hydraulické výtahy do bytových i nebytových objektů. Provádíme modernizace a kompletní výměny výtahů. V rámci servisu nabízíme opravy, provozní prohlídky, seřízení, mazání, čištění výtahů apod. Rovněž zabezpečujeme vyproštění osob, zvířat či nákladu z výtahu.