• Detail firmy

SUNTIS s.r.o.

Základní popis

DS žaluzie nabízí kvalitní žaluzie, sítě proti hmyzu, rolety a markýzy vyráběné z německých profilů vysokých kvalit za bezkonkurenční ceny!

Adresa

Křesomyslova 599/8
140 00 Praha 4 - Nusle

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01603272
DIČ:  CZ01603272
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stínící technika

Prodej a montáž stínící techniky (žaluzie, markýzy, rolety, sítě proti hmyzu).

Kontaktní údaje

E-mail: vseticka@ds-zaluzie.cz
WWW: www.ds-zaluzie.cz

Kontaktní osoba

Tibor Všetička

Mobil: +420 601 320 372
E-mail: vseticka@ds-zaluzie.cz

Petr Vlček - Jednatel

Další firmy v oboru

OPTIMI spol. s r.o.

Zabýváme se zasklíváním lodžií a balkónů pomocí bezrámového vlastního zasklívacího systému Optimi®. Poskytujeme záruční i pozáruční servis zasklívacích systémů. Dodáváme samonosné konstrukce pro zasklení, vertikální žaluzie, samočisticí skla, hrazdy, sítě proti hmyzu, sušáky na prádlo a mnoho dalšího.

Lucie Tůmová

Zajišťuji kompletní servis služeb a poradenství v oblasti realit. Zprostředkuji prodej či koupi nemovitosti v Praze a okolí. Mám řadu spokojených klientů, jejichž zkušenosti naleznete na mých webových stránkách. Chcete prodat nebo koupit nemovitost? Neváhejte se na mě obrátit. Jsem certifikovaný realitní makléř RAČR a jsem členem Realitní komory ČR.

Dekoratérské studio

Poskytujeme kompletní služby v oblasti bytového textilu. Prodej záclon, dekoračních a čalounických materiálů, různých typů závěsných systémů, horizontálních a vertikálních žaluzií, rolet a dalších bytových doplňků.