• Detail firmy

SunTanzer s.r.o.

Základní popis

Zajistíme Vám energetický management, audit, úspory, alternativní a obnovitelné zdroje, projekty a dodávky technologií. Instalujeme kogenerační jednotky, kotle, tepelná čerpadla, solární a fotovoltaické panely (FV,FVE), elektrárny. Nabízíme e-skútry.

Adresa

Lisabonská 2394
190 00 Praha 9 - Libeň

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25664689
DIČ:  CZ25664689

Výrobky, činnosti

Dodávky energie, monitoring, poradenství

Kontaktní údaje

E-mail: filip.novotny@suntanzer.com
WWW: www.suntanzer.com

Kontaktní osoba

Filip Novotný - Marketingový ředitel

Mobil: +420 734 445 019
E-mail: filip.novotny@suntanzer.com

Sanjay Maggu - Jednatel

Další firmy v oboru

Doc. Ing. Miroslav Hájek, Ph.D.

Zajišťujeme zavádění nákladového účetnictví materiálových toků dle platných norem. Zpracování finanční analýzy Vaší společnosti. Zpracováváme nefinanční část výročních zpráv dle příslušných norem. Zpracováváme environmentální manažerské účetnictví, nebo účetnictví udržitelného rozvoje. Navrhujeme a zpracováváme propagaci firem v oblasti udržitelného rozvoje. Nabízíme vhodné veřejné podpory.

K.A.P.A. spol. s r.o.

Poskytujeme služby v oblasti projektování a výstavby objektů různého charakteru. Věnujeme se výstavbě bytových a rodinných domů, průmyslových, občanských i komerčních staveb. Zaměřujeme se na kompletní realizace hotelových a restauračních provozů. Provádíme rekonstrukce objektů. Nabízíme služby v oblasti stavebního managementu.

EU-Credit s.r.o.

Poskytujeme komplexní servis pro malé, střední a velké firmy - finanční a ekonomické poradenství včetně hypoték, úvěrů, Ready made. Díky našim profesionálním službám na klíč, získáte nejenom časovou, ale i finanční úsporu. Naši specialisté své práci rozumí a o vše se postarají za Vás.