• Detail firmy

Sunset Group s.r.o.

Základní popis

Dodáváme a instalujeme HiFi a spotřební elektroniku, realizujeme slaboproudé, anténní, datové rozvody, plošné ozvučení, zónové ozvučení, poslechové místnosti, prezentační místnosti. Služby soukromým osobám, institucím, firmám.

Adresa

nám. T. G. Masaryka 1280
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26955245
DIČ:  CZ26955245

Výrobky, činnosti

Dodávky HiFi a AV techniky.

Kontaktní údaje

E-mail: cestmir.vicherek@hificentrum.cz
WWW: www.hificentrum.cz

Kontaktní osoba

Čestmír Vicherek - Jednatel

Mobil: +420 608 435 359
E-mail: cestmir.vicherek@hificentrum.cz
Další firmy v oboru

ELVI - PETR VIČAN

Vyrábíme jednofázové síťové, bezpečnostní, oddělovací a toroidní transformátory kusově i velkosériově. Zaměřili jsme se na speciální nestandardní vinutí a opravy atypických vinutí. Na zakázku vyrábíme vysokonapěťové transformátory do 100 KV apod. Naši výrobu jsme rozšířili ještě o kabeláže, kabelové svazky a stříhání vodičů i bužírek.

SKALI - S - ELEKTRO Zdeněk Skalka

Provádíme veškeré silnoproudé i slaboproudé elektroinstalace a elektromontáže včetně projektování. Zajišťujeme rovněž revize elektriky, spotřebičů a elektrického nářadí, výchozí a pravidelné revize hromosvodů a uzemnění i elektrorevize při kolaudacích nových staveb nebo pro přihlášky k odběru elektřiny. Kompletní informace o činnosti firmy naleznete na našich internetových stránkách.

RETON, spol. s r. o.

Prodej a opravy průmyslových LCD monitorů a obrazovek pro průmyslové aplikace, obráběcí stroje a bankomaty. Výroba a prodej ručně foukaného skla. Prodej lisovaného skla. Pískování skla a keramiky - logotypy, nápisy. Vlastní grafické studio.