• Detail firmy

Sunset Group s.r.o.

Základní popis

Dodáváme a instalujeme HiFi a spotřební elektroniku, realizujeme slaboproudé, anténní, datové rozvody, plošné ozvučení, zónové ozvučení, poslechové místnosti, prezentační místnosti. Služby soukromým osobám, institucím, firmám.

Adresa

nám. T. G. Masaryka 1280
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26955245
DIČ:  CZ26955245

Výrobky, činnosti

Dodávky HiFi a AV techniky.

Kontaktní údaje

E-mail: cestmir.vicherek@hificentrum.cz
WWW: www.hificentrum.cz

Kontaktní osoba

Čestmír Vicherek - Jednatel

Mobil: +420 608 435 359
E-mail: cestmir.vicherek@hificentrum.cz
Další firmy v oboru

SKALI - S - ELEKTRO Zdeněk Skalka

Provádíme veškeré silnoproudé i slaboproudé elektroinstalace a elektromontáže včetně projektování. Zajišťujeme rovněž revize elektriky, spotřebičů a elektrického nářadí, výchozí a pravidelné revize hromosvodů a uzemnění i elektrorevize při kolaudacích nových staveb nebo pro přihlášky k odběru elektřiny. Kompletní informace o činnosti firmy naleznete na našich internetových stránkách.

PMP Zlín, s.r.o.

Zabýváme se projektováním a montážemi EZS a EPS. Dodáváme kamerové a docházkové systémy, IT systémy, telefonní systémy, projekční techniku aj. Instalujeme počítačové sítě, systémy strukturované kabeláže, televizní a satelitní systémy. Provádíme ozvučení hal, sportovišť, bazénů, kin, ale i domácností. Více informací o činnosti firmy naleznete na našich webových stránkách.

RETON, spol. s r. o.

Prodej a opravy průmyslových LCD monitorů a obrazovek pro průmyslové aplikace, obráběcí stroje a bankomaty. Výroba a prodej ručně foukaného skla. Prodej lisovaného skla. Pískování skla a keramiky - logotypy, nápisy. Vlastní grafické studio.