• Detail firmy

Sunprof CZ s.r.o.

Základní popis

Výroba, prodej, montáž a servis stínící techniky - rolety, žaluzie, markýzy, sítě, plissee, duette, twinrollo, japonské posuvné panelové stěny.

Adresa

Smíchovská 20/1
155 00 Praha 5 - Řeporyje

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24758728

Výrobky, činnosti

Výroba, prodej, montáž a servis stínící techniky

Výroba, prodej, montáž a servis stínící techniky - rolety, žaluzie, markýzy, sítě, plissee, duette, twinrollo, japonské posuvné panelové stěny, dřevěné a bambusové žaluzie, římské rolety, záclony, závěsy, sluneční plachty, slunolamy, baldachýny.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 235 315 000
E-mail: info@sunprof.cz
WWW: www.sunprof.cz

Kontaktní osoba

Jan Kopecký - Jednatel

Mobil: +420 603 295 070
Další firmy v oboru

Bene Praha, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na návrhy a výrobu kancelářského nábytku. Navrhujeme standardní i atypická řešení pro malé a střední firmy, administrativní budovy, kanceláře, interiéry kaváren, restaurací nebo hotelů. Nabízíme akustická řešení interiérů, realizace interiérů na klíč a další. Mezi naše hlavní výrobky patří kancelářské židle, stoly a další nábytek na míru.

Petr JIRÁNEK

Nabízíme dodávky a montáže plastových, hliníkových a dřevěných oken a dveří včetně zednických prací. Zajišťujeme sádrokartonářské práce, obkladačské práce, natěračské práce, bourací a úklidové práce.

LUKTO STÍNÍCÍ TECHNIKA

Zabýváme se výrobou, dodáním a montáží interiérových horizontálních i vertikálních žaluzií, rolet, sítí proti hmyzu do oken i dveří. Zajišťujeme opravy žaluzií a prodej náhradních dílů.