• Detail firmy

Sunnywatt CZ, s.r.o.

Základní popis

Projekce a realizace fotovoltaických systémů. Poradenská činnost v ekologii. Výroba a montáž vodohospodářských zařízení.

Adresa

Cukrovarská 230/1
196 00 Praha 9 - Čakovice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27956687

Výrobky, činnosti

Projekce a realizace fotovoltaických systémů.

Projekce a realizace fotovoltaických systémů. Poradenská činnost v ekologii. Výroba a montáž vodohospodářských zařízení.

Kontaktní osoba

... Bláhová - Jednatel

Telefon: +420 283 931 081
E-mail: info@sunnywatt.cz
WWW: www.solarnielektrarny.cz

Ing. Miroslav Váša - Jednatel

Ing. Renata Vášová - Jednatel

Další firmy v oboru

PERAX spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou investičních celků včetně návrhu technického řešení, vypracování projektové dokumentace až po samotnou realizaci. Dodáváme průmyslové chladicí stanice, filtrační stanice vody, čerpací stanice vody, výměníkové stanice vody, chemické úpravny vody, potrubní rozvody apod.

VIEGA s.r.o.

Zabýváme se výrobou instalační techniky, topných systémů, technologie lisování spojů. Dodáváme odvodňovací techniku, systémy plynových instalací, topné systémy, řešení pro pitnou vodu, předstěnovou techniku, uzávěry zpětného vzdutí, hlídače proudění vzduchu, plynové zásuvky, elektrické splachování, bezpečnostní lisovací systémy apod.

ZIEGLER ZZ s.r.o.

Naše firma vykonává činnost v oblasti energetiky, správy nemovitostí, stavebních prací TZB a havarijních služeb. Zajišťujeme projektování, montáže, rekonstrukce a opravy. Jsme držitelem řady významných certifikátů. Neváhejte navštívit pro více informací naše webové stránky. Budeme se těšit na případnou spolupráci.