• Detail firmy

Sunny agency s.r.o.

Základní popis

Kompletní reklamní servis. Hlavním oborem je strojové vyšívání - nášivky, výšivky, loga na textil (trička, mikiny, bundy aj.). Dále Vám můžeme ušít reklamní předměty jako jsou textilní tašky opatřené výšivkou, netradiční textilní PF a kartičky,

Adresa

Národní třída 44
695 01 Hodonín

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27510263

Výrobky, činnosti

Kompletní reklamní servis.

Kompletní reklamní servis. Hlavním oborem je strojové vyšívání - nášivky, výšivky, loga na textil (trička, mikiny, bundy aj.)

Kontaktní údaje

E-mail: info@sunnyagency.cz
WWW: www. sunnyagency.cz

Kontaktní osoba

Michaela Trňáková - Jednatel

Tomáš Dobeš

Mobil: 728 198 105
Další firmy v oboru

TRIKOTISK s.r.o.

Již od roku 1998 se věnujeme reklamnímu potisku. Specializujeme se především na potisk textilu (trička, mikiny, čepice, pracovní oděvy, tašky, deštníky atd.). Dále pak tiskneme na papír, kůži i plast. Provádíme tamponový potisk drobných reklamních předmětů. Náš tým tvoří profesionálové v oboru, kteří svému řemeslu rozumí, a to je zárukou vysoké kvality. Využijte našich služeb a přesvědčte se sami!

ZIPS INTERIER s.r.o. - výroba bytového textilu

Zabýváme se návrhy a realizací interiérů. Na zakázku šijeme bytové textilie nejenom do bytů, ale i hotelů, restaurací a komerčních prostor. Prodáváme a pokládáme podlahové krytiny. Máme vlastní prodejnu se širokým sortimentem textilií, doplňků a podlahových krytin v Brně.

NOSOVA TISKÁRNA

Polygrafickou výrobou se zabýváme již od roku 1991. Poskytujeme kompletní tiskařské služby, od grafických návrhů a zpracování až po zajištění dopravy. Mezi naše činnosti patří: ofsetový tisk, digitální tisk, velkoplošný tisk, knihtisk, řezaná grafika – plotr, potisk reklamních předmětů, výroba CTP desek apod. Tiskneme letáky, prospekty, vizitky, malovací kalendáře (dětské, narozeninové).