• Detail firmy

Sunny ABC, s.r.o.

Základní popis

Jazykové kurzy, překlady - angličtina, němčina, francouzština, španělština, ruština, turečtina. Firemní kurzy, individuální kurzy, skupinové kurzy, angličtina pro děti od 2 let, kurzy pro maminky na mateřské s hlídáním dětí během výuky.

Adresa

Pernštýnská 15
530 02 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28787595
DIČ:  CZ28787595
  • Služby

Výrobky, činnosti

Výuka jazyků

Kontaktní údaje

Mobil: +420 737 378 290
E-mail: info@sunnyschool.cz
WWW: www.sunnyschool.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Martina Holčapková - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jana Nováková

Ubytovací služby s kapacitou do 13 osob v penzionu Harmonie, který se nachází v centru městečka Luže, nedaleko Chrudimi. Nabídka ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích, s plně vybavenou kuchyní a sociálním zařízením na chodbě. K penzionu patří i bar, posilovna, venkovní bazén o rozměrech 8x4m. K dispozici je také gril, zahradní krb a stůl na stolní tenis. Blízko penzionu je Voletický rybník.

UNIT s.r.o.

Zajišťujeme školení, semináře a konference pro jednotlivce i firmy na klíč. Zabýváme se managerským vzděláním, technickými obory, legislativou a právem.

EXPERIA GROUP s.r.o.

Zabýváme se profesionálními službami v oblasti IT/ICT. Portfolio našich služeb zahrnuje externí správu IT (outsourcing), cloudové služby, až po školení zaměstnanců. Poskytneme vám outsourcing přesně na míru – starosti s infrastrukturou sítě, problémy s IT i další rozvoj sítě můžete nechat na nás a vy se můžete věnovat klíčovým činnostem ve svém podnikání.