• Detail firmy

Sundisk, s.r.o.

Základní popis

Pořádání a zajišťování outdoorových a teambuildingových programů pro firmy. Realizace sportovních a kulturních událostí i produkcí na klíč

Adresa

Jiráskova 11
466 01 Jablonec nad Nisou

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25499441

Výrobky, činnosti

zajišťování outdoorových a teambuilding akcí

Kontaktní údaje

Telefon: 485 100 500
E-mail: info@sundisk.cz
WWW: www.sundisk.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Martin Bauer - Jednatel

Mobil: 775 580 381

Ing. Martin Bauer - Jednatel

Mobil: +420 737 256 575
E-mail: bauer@sundisk.cz
Další firmy v oboru

Miroslav Rais - Umělecká agentura DIRAMI

Umělecká agentura DIRAMI zajišťuje a zprostředkovává veškeré kulturní a společenské akce, firemní i privátní akce a večírky, Dancing Heads, DVD videodiskotéky, KARAOKE Show s použitím profesionální techniky, včetně zajištění kompletního servisu. Pokud potřebujete připravit společenskou akci neváhejte se na nás obrátit. Více na našich internetových stránkách.

KONCEPT MASSMEDIA Katarzyna Batko

Koncept hromadných sdělovacích prostředků. "Vidíme krásnější." Za 20 let jsme pomáhají budovat image našich zákazníků. Individuální přístup ke každému a komplexní služby nás odlišuje. Plánujeme společně s komunikační strategií zákazníka. nás těší nejvíce, je úspěch našich zákazníků.

E&P 4you s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti propagace Vašich výrobků či služeb. Zaměřujeme se především na ochutnávky, road show, public relations a eventy. Můžeme se také pochlubit vlastní databází hostesek, které poskytujeme na všechny akce. Zaručujeme se individuálním přístupem ke každému zákazníkovi a snažíme se pomoci s dosažením cíle – k úspěchu.