• Detail firmy

Šumperská restaurační s.r.o.

Základní popis

Společnost Šumperská restaurační s.r.o. se zabývá poskytováním hlavních gastronomických služeb, k nimž patří catering, zavodní stravování a provoz restaurací v Olomouckém kraji.

Adresa

Na Výsluní 201/13
101 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25371223

Výrobky, činnosti

poskytováním hlavních gastronomických služeb

catering, zavodní stravování a provoz restaurací v Olomouckém kraji

Kontaktní údaje

E-mail: info@sumperskarestauracni.cz

Kontaktní osoba

Marek Staroveský - Jednatel

Mobil: +420 608 252 331
Další firmy v oboru

Catering Zlatá Praha, s.r.o.

Provozujeme cateringovou společnost v Praze. Soustředíme se však nejenom na Českou republiku, ale působíme i v mnoha státech Evropy. Postaráme se o kompletní akce na klíč - rauty, bankety, koktejly, svatební hostiny a další. Máme vše potřebné vybavení a dodáváme profesionální gastronomické služby.

Jídelna Profil

Naše moderně vybavená kuchyň s přísným dodržování HACCP připravuje pro naše zákazníky hotová jídla - obědy, svačiny a další pokrmy z těch nejkvalitnějších čerstvých surovin dovážených přímo z jatek. Zajišťujeme catering a rozvoz obědů po Praze, Brandýse nad Labem a Čelákovicích. S provozem veřejného stravování máme bohaté zkušenosti. Neváhejte využít našich služeb, garantujeme 100% spokojenost!

PROMOTEAM s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na pořádání společenských a kulturních akcí všeho druhu a na promotion aktivity, a to od ideového konceptu až po praktickou realizaci. Naší doménou je event marketing a management. Specializujeme se na módní přehlídky, plesy, slavnostní večírky, kongresy, tiskové konference, teambuildingy, dětské akce atd. Mezi další naše činnosti patří tisková a hudební produkce.