• Detail firmy

SUMMIT AUTO s.r.o.

Základní popis

PRODEJ a SERVIS osobních a užitkových vozidel FORD a VOLVO. Expresní a VIP služby. Diagnostika, karosárna, lakovna, pneuservis, originální díly, 2letá záruka. Nab. až 1000 zánovních lux. aut FORD, VOLVO, MERCEDES, BMW, AUDI týdně! Plná tovární garance!=Nekupujte nová auta=

Adresa

Nechvalice 12
415 01 Teplice

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29013119
DIČ:  CZ29013119
Rok založení:  1991
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

Prodej vozů Ford, Volvo

Kontaktní údaje

Telefon: +420 417 531 543
Mobil: +420 725 880 040
E-mail: tips@volny.cz
WWW: summitauto.cz

Kontaktní osoba

Lubomír Mlčák - Jednatel

E-mail: tips@volny.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ZKL Klášterec nad Ohří a.s.

Specializujeme se na výrobu a prodej axiálních a radiálních kuličkových ložisek, ložisek pro speciální uložení, speciálních ložisek s kosoúhlým stykem a dvouřadých kuličkových ložisek naklápěcích. Vyráběný sortiment standardních a speciálních ložisek značky ZKL plní požadavky zákazníků v široké oblasti jednotlivých průmyslových odvětví - hutnictví, strojírenství, automobilový průmysl a další.

AUDO VIKTORIA s.r.o.

Zajišťujeme spedice vozidly z našeho vozového parku. Nabízíme přepravu velkoobjemovými návěsy. Provádíme servis nákladních a přípojných vozidel všech značek, diagnostiku a opravy. Nabízíme služby mezinárodní autodopravy, nadměrnou přepravu. Autorizovaný servis a prodej vozidel Iveco. Pronájem pracovní plošiny, jeřábnické práce.

Miroslav Holenda

Specializujeme se na mytí a čištění vozidel, a to jak interiérů, tak i exteriérů. Provádíme rovněž čištění interiéru pomocí ozónu. Renovujeme lak a světla, plníme klimatizace, včetně zajištění dezinfekce. Součástí služeb je rovněž lepení prasklin čelních skel. Nabízíme nonstop mycí a čistící služby za příznivé ceny. Garantujeme kvalitu a spokojenost - nebojte se svěřit Váš vůz do naší péče!