• Detail firmy

SUKOV s.r.o.

Základní popis

Firma se zabývá výrobou zemědělské techniky. Výrobou pluhů se zabývají od počátku 90. let 20. století. Vše na www.

Adresa

Huštěnovice 402
687 03 Huštěnovice

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  01962485
DIČ:  CZ01962485
Rok založení:  1989
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Zámečnictví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 572 585 470
Fax: +420 572 586 083
E-mail: sukov@sukov.cz
WWW: www.sukov.cz

Kontaktní osoba

Vojtěch Suchánek - Jednatel

Další firmy v oboru

SILENTA PLUS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu nerezových strojních součástí, zámečnickou výrobu z nerezové oceli a další. Zpracujeme nerezové plechy na CNC lisu. Nabízíme CNC ochraňování nerez plechů, Al, Cu, CNC ohýbání nebo svařování metodou TIG. Prodáváme nerezový materiál a nerezový spojovací materiál. Přizpůsobíme se individuálním požadavkům a spolupracujeme i se strojírenskými společnostmi.

PRODAG Zlín, s.r.o.

Prodáváme zemědělskou, lesnickou a komunální techniku v regionu Zlínsko a Vsetínsko. Nabízíme široký sortiment strojů a techniky pro zahradnictví, pěstitelství i pro komunální služby. Dodáváme traktory Solis, Belarus, Yanmar a jsme akreditovanými dovozci slovinských traktorů Tuber. Vyrábíme vlastní rozmetadla pro posyp hnojivem i solí, postřikovače pro zemědělství i speciály pro sportovní plochy.

OKENTĚS, spol. s r. o.

Dodáváme pro český a slovenský trh především těsnící prvky od 14 zahraničních renomovaných výrobců. Okenní a dveřní těsnění, bytové i průmyslové kartáče, padací prahy, kování, přechodové lišty jsou určeny pro výrobce, řemeslníky i řemeslné obchody. Od konce roku 2013 prodáváme rovněž elektronářadí METABO.