• Detail firmy

SugarFactory s.r.o.

Základní popis

Naší misí je zlepšit prodejní postupy našich zákazníků prostřednictvím CRM systému Sugar. Jsme autorizovaným partnerem SugarCRM pro Českou republiku.

Adresa

Budovcova 2530
397 01 Písek

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01953885
DIČ:  CZ01953885

Výrobky, činnosti

Počítače a telekomunikace

Cenově dostupná a jednoduchá platforma pro řízení vztahů se zákazníky (CRM), která Vám pomůže komunikovat se zájemci, sdílet obchodní informace v týmu, uzavírat obchody a především udržet Vaše zákazníky spokojené.

Kontaktní údaje

E-mail: sales@sugarfactory.cz
WWW: http://www.sugarfactory.cz/

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Pohořský - Jednatel

Telefon: +420 380 423 100
E-mail: sales@sugarfactory.cz

Petr Šafránek - Jednatel

Další firmy v oboru

ArrowSys s.r.o.

Specializujeme se na vývoj software a ekonomických systémů. Zajišťujeme odpovídající hardware včetně zaškolení, online 24h podpory, konzultace a servisu. Dodáváme systémy pro elektronickou evidenci tržeb. Zabezpečíme zřízení jakéhokoliv certifikátu z nabídky I.CA pro efektivní a důvěryhodnou elektronickou komunikaci s úřady státní správy.

AMBICA s.r.o.

Zabýváme se dodáním řešení Business Intelligence, Data Warehousing a CRM. Nabízíme řešení pro prezentaci dat, řízení výkonnosti, intuitivní vytváření sestav, podporu kritických aplikací, řešení pro snižování nákladů, řízení výkonnosti či podnikové platformy.

DIGIS, spol. s r.o.

Zabýváme se dodávkami ucelených řešení v oblasti tvorby GIS - geografických informačních systémů pro všechny úrovně uživatelů - malé obce, města, mikroregiony a další. Poskytujeme odborné služby inženýrské geodezie a komplexní geodetickou činnost. Dodáváme velkoformátové knižní a stolní skenery a archivátory. Zajišťujeme velkoformátové skenování, kopírování i tisk.