• Detail firmy

SUF Trade, s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme veškeré služby v oblasti firemního stravování, výrobu chlazených či mražených pokrmů. Provozujeme kantýny a restaurace.

Adresa

Těšany 36
664 54 Těšany

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27662764

Výrobky, činnosti

služby v oblasti gastronomie

Výroba a distribuce chlazené stravy

Kontaktní údaje

E-mail: info@suftrade.cz
WWW: www.suftrade.cz

Kontaktní osoba

Martin Bulín - Ředitel

Mobil: +420 731 110 632
E-mail: info@suftrade.cz

Drahomíra Sovičová - Jednatel

Další firmy v oboru

LAHŮDKY BRNO s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a prodej zboží delikatesního zaměření. Naše zboží je čerstvé a vybírat můžete z chlebíčků, obložených mís, salátů, zákusků a jiných lahůdek, které můžete využít jako pohoštění pro hosty, různé firemní večírky a akce, svatby a jiné významné životní události. Nabízíme rozvoz lahůdek po Brně a okolí. Při objednávce nad 1000 Kč je rozvoz po Brně ZDARMA.

Frischmann Vyškov, spol. s r.o. - marcipánové figurky

Vyrábíme marcipánové figurky z pravého mandlového marcipánu. Náš sortiment zahrnuje ručně modelovaný marcipán, marcipán s ovocnou příchutí, marcipán s různými vtipnými nápady, exkluzivní dárková marcipánová balení apod. Jsme schopni dodat marcipán s motivy pro každou příležitost. Ukázku z naší výroby naleznete na našich webových stránkách.

BARUNKA DELI s.r.o.

Speciality studené kuchyně - obložené mísy, chlebíčky, bagetky, jednohubky, saláty apod. Zajišťujeme občerstvení na večírky, rauty, semináře, porady či různé oslavy. Připravíme Vám chutné a čerstvé lahůdky dle Vašeho přání. Objednávat můžete on-line, po dohodě Vám zboží přivezeme nebo si jej můžete vyzvednout v naší provozovně, která se nachází v Brně - Běhounská 20. Stačí si vybrat.