• Detail firmy

Suché výstavby Vais

Základní popis

Převážně se zabýváme rekonstrukcí půdních vestaveb rod. domů,výstavbou SDK příček včetně stropu v novostavbách i byt. domech.Zajišťujeme-veškeré suché výstavby a montážní práce, minerální podhledy,SDK,podlahy či obklady.-více na www.vais.kvalitne.cz

Adresa

204
592 01 Herálec pod Žákovou horou

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  86929950

Výrobky, činnosti

Stavebnictví

řevážně se zabýváme rekonstrukcí půdních vestaveb rod. domů,výstavbou SDK příček včetně stropu v novostavbách i byt. domech.

Kontaktní údaje

E-mail: Martin.Vais@seznam.cz
WWW: www.vais.kvalitne.cz/

Kontaktní osoba

Martin Vais - Majitel

Telefon: 603 720 871
E-mail: Martin.Vais@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Zbyněk Vejvoda

Věnujeme se zateplování budov. Provádíme veškeré stavební práce v součinnosti s pracemi řemeslnými - zajistíme komplexní výstavbu průmyslových objektů, bytových a rodinných domů, obchodních prostor. Rekonstruujeme části budov, bytová jádra, pracujeme se sádrokartonem. Provozujeme autodopravu užitkovým vozem.

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.

LIVE image, s.r.o.

Realizujeme stavební práce všeho druhu včetně malířských a štukatérských služeb. Montujeme sádrokartony, zateplujeme fasády a provádíme kompletní stavby domů na klíč. Zabýváme se návrhy a následnou realizací interiérů ve spolupráci s architekty.