• Detail firmy

Subio Eko, s.r.o.

Základní popis

Dodáváme vysoce účinné nepatogenní přírodní bakterie a enzymy pro ekologický rozklad a likvidaci organického odpadu a odstranění zápachu. Použití - žumpy, septiky, odpady, trativody, lapače tuků, sifony, přenosná a suchá WC, domovní ČOV, komposty....

Adresa

Výstavní 2477/30
709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26717905

Výrobky, činnosti

přírodní bakterie a enzymy pro ekologický rozklad

Kontaktní osoba

Šárka Sudová - Jednatel

Mobil: +420 732 277 264
E-mail: subio@subio.cz
WWW: www.subio.cz
Další firmy v oboru

EURO - Šarm spol. s r.o.

Dodáváme průmyslové chemikálie - organiku, anorganiku, specifické produkty a další pro různá odvětví po celé ČR. Zaměřujeme se chemikálie pro úpravu pitné, užitkové a odpadní vody, výrobu čistících prostředků a povrchovou úpravu kovů. Specializujeme se na výrobu kyseliny octové, peroxidu vodíku a desinfekčních prostředků PERSTERIL.

SERVIS DDD v.o.s.

Naše firma se specializuje na vyklízení prostor a sanaci dřeva. Dále pak desinfekci, desinsekci a deratizaci různých prostor, budov, objektů. Nabízíme také ochranné a čistící prostředky. Zajistíme zemědělský materiál, s jehož podrobnou nabídkou Vás seznámíme na vyžádání.

PLASCOL s.r.o.

Firma se zabývá velkoobchodním prodejem dezinfekčních prostředků a poradenstvím v oblasti dezinfekce, včetně vypracování dezinfekčních plánů. Dále máme v nabídce aplikační pomůcky k dezinfekčním prostředkům.