• Detail firmy

Styroprofile a.s.

Základní popis

Zabývá se výrobou příslušenství pro zateplovací systémy ETICS, sádrokartonových konstrukcí a dělením hliníkových a ocelových plechů.

Adresa

Zahradní 1946/42b
792 01 Bruntál

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28180577

Výrobky, činnosti

výrobou příslušenství pro zateplovací systému

Zabývá se výrobou příslušenství pro zateplovací systémy ETICS, sádrokartonových konstrukcí a dělením hliníkových a ocelových plechů.

Kontaktní údaje

E-mail: jan.kubecek@styroprofile.cz

Kontaktní osoba

Bc. Jan Kubeček - Člen představenstva

Telefon: +420 554 703 400
Telefon: 777 923 196
E-mail: info@styroprofile.cz
WWW: www.styroprofile.cz
Další firmy v oboru

KUMAN spol. s r.o.

Zabýváme se poskytováním stavebních prací a realizací kompletních staveb na klíč včetně zpracování projektové dokumentace. Provádíme zemní práce, montáž sádrokartonových stěn a příček, výkopy septiků a studní, montáž ocelových konstrukcí, kladení střešních krytin a podlah, elektromontáže silnoproudu a slaboproudu, obklady a dlažby, montáž vodovodních a teplovodních rozvodů a mnoho dalšího.

Porgest, a. s.

Zaměřujeme se na výrobu motorových vozidel včetně zajištění záručního i pozáručního servisu. Realizujeme přestavby dle ADR. Dodáváme sklápěčové korby, valníkové plošiny, hydraulické nakládací jeřáby, jednoramenné nosiče kontejnerů, nádrže na PHM a nádrže na oleje. Provádíme montáže zdvihacích plošin, montáže tachografů a pálení plazmou.

Rostislav Šimeček - ZEDNICTVÍ

Zabýváme se rekonstrukcemi a realizacemi koupelen, kuchyní, bytových jader a kompletních bytových prostor. Zajišťujeme výrobu nábytku na zakázku, provádíme elektroinstalační práce. Nabízíme realizaci 3D projektů a zajištění statistických posudků.