• Detail firmy

Style travel agency, spol. s r.o.

Základní popis

Agentura zajišťující akce pro firmy, kongresy, konference, firemní dny, kontraktační a prezentační akce. Dále zajistíme rauty, plesy, recepce, školicí pobyty i teambuilding. Všechny akce připravujeme na míru klientovi, dbáme na minimalizaci nákladů.

Adresa

Záběhlická 1784/28
106 00 Praha 10 - Záběhlice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26434491

Výrobky, činnosti

Akce pro firmy - kongresy, konference

Kontaktní údaje

E-mail: info@style-travel.cz

Kontaktní osoba

Petr Vojíř - Jednatel

Telefon: 274 782 490
Fax: 274 782 489
E-mail: info@style-travel.cz
WWW: www.style-travel.cz

Ing. Jana Vojířová - Jednatel

Mobil: +420 607 707 627

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Marie Seelová

Penzion v přírodě v blízkosti rybníka a zámku Konopiště s celoročním provozem. Ideální místo pro trávení aktivní i odpočinkové dovolené uprostřed lesů a zároveň nedaleko Prahy.

DAVID PRAHA, s.r.o.

Restaurace Petřínské Terasy v Praze nabízí možnost pořádání firemních akcí, školení, seminářů, svateb nebo různých soukromých oslav. Využít můžete reprezentační prostory, restauraci Koliba s otevřeným ohništěm. 28km za Prahou směr Brno nabízíme prostory s využitím parcourové střelnice pro svatby, teambuilding a jiné akce společně s ubytováním v nedalekém hotelu.

Pension Edvin

Provozujeme rodinný penzion ve vilové čtvrti Prahy 4, blízko metra Budějovická. Pokoje v našem penzionu jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV a satelitem, připojení k Wi-Fi je zdarma, jakož i parkování. Nabízíme teplé snídaně formou bufetu, které jsou zahrnuty v ceně pokoje. Fotogalerii a ceník naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás kontaktovat - rádi Vás ubytujeme!