• Detail firmy

Pavel Pečinka

Základní popis

Hlavním cílem společnosti STYLE FLOOR PRODUCTS je komplexní řešení interiérů a exteriérů od "konzultace zákazníková přání začínaje, servisem až po realizaci".

Adresa

Oblouková 1091/9
725 25 Ostrava 25 - Polanka

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65524357
DIČ:  CZ7607145238

Výrobky, činnosti

komplexní řešení interiérů a exteriérů

Kontaktní údaje

E-mail: style@styleproducts.cz

Kontaktní osoba

Pavel Pečinka - Majitel

Telefon: 596 133 912
Mobil: 603 917 024
E-mail: style@styleproducts.cz
WWW: www.styleproducts.cz
Další firmy v oboru

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.

VSS s.r.o.

Zabýváme se prodejem plastů a plastových polotovarů (desky a tyče) - polyamid, silon, plexisklo, polykarbonát - komůrkový i plný včetně trapézových a vlnitých profilů, teflon, polytan, vulkolan, elastomer, PE, PP, PVC (duroplast), kartit, textit, sklotextit. Dále prodáváme pryž v rolích i deskách, hadice a další. Provádíme také dělení materiálů na požadované rozměry dle požadavků zákazníků.

Stolařství Adam Haluška

Specializujeme na stolařskou výrobu. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, nábytek, dveře, plovoucí podlahy, obložkové zárubně a další.