• Detail firmy

STYL VALI, s.r.o.

Základní popis

Realizace interiérů, výroba vnitřních a vstupních dveří, kuchyňských linek, vestavěných skříní. Nabídka zakázkové truhlářské výroby.

Adresa

Cyrilometodějská 458
766 01 Valašské Klobouky

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28290160

Výrobky, činnosti

Realizace interiérů

Realizace interiérů, výroba vnitřních a vstupních dveří, kuchyňských linek, vestavěných skříní. Nabídka zakázkové truhlářské výroby.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 732 919 407
E-mail: stylvali@stylvali.cz
WWW: www.stylvali.cz

Kontaktní osoba

Václav Janošík - Jednatel

Mobil: +420 737 608 072
Další firmy v oboru

Ing. Vladimír Marek - Zakázková výroba nábytku

Zaměřujeme s se na zakázkovou výrobu nábytku. Zajišťujeme výrobu kuchyní na míru, vestavěných skříní výklopných postelí a dalšího nábytku. Výrobu zajišťujeme z masivu, lamina nebo přírodní dýhy.

Truhlář Martin Svoboda

Naše truhlářství se zaměřuje na zakázkovou výrobu nábytku do bytových i kancelářských prostor. Dodáváme vestavěné skříně, kuchyně na zakázku, kompletní obývací pokoje a obývací stěny, kancelářské sestavy nábytku, postele na zakázku, dětský nábytek apod. Zajišťujeme prodej deskového materiálu a nábytkových úchytek v kovovém či dřevěném provedení.

Studio Projektowe Spatium Arkadiusz Sarlej

Naše konstrukční kancelář se nachází ve městě Aleksandrow, byl navržen pro zákazníky, kteří potřebují pomoc při výběru interiéru, kde budou žít déle nebo žít. Kontaktujte nás a zjistit podrobnosti o našich služeb.