• Detail firmy

Studny Cepek, s.r.o.

Základní popis

Práce,které jsme vám schopni nabídnout:Studnařské práce,zednické práce,malířské práce,široká škála prací v domácnosti či na zahradě,úklidové práce.

Adresa

Sokoleč, Kolínská 229
290 01 Sokoleč

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28944917

Výrobky, činnosti

Nabízíme studnařské, zednické, malířské práce

Práce, které jsme vám schopni nabídnout: studnařské práce, zednické práce, malířské práce, široká škála prací v domácnosti či na zahradě, úklid prostorů a v neposlední řadě služby pro seniory.

Kontaktní údaje

E-mail: peter.schmid@post.cz
WWW: www.milan-cepek.rhcloud.com

Kontaktní osoba

MILAN CEPEK - Majitel

Mobil: +420 603 946 121

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Kossta Třebíz s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních dřevostaveb na klíč. Zajistíme Vám komplexní montáž domu na místě. Zajišťujeme výrobu a prodej bazénů, plastových jímek a vodoměrných šachet z polypropylenových desek. Nabízíme dopravu betonu či stavebního materiálu. Dále také zajišťujeme zemní práce a projekční činnost. Jsme prodejním místem čistíren odpadních vod. Provádíme zabudování, zapojení i servis čistíren.

LUMIAL - Milan Poncar

Nabízíme kompletní realizace koupelen na klíč. Zajišťujeme vytvoření 3D návrhu, dodání stavebního materiálu a provedení kompletních stavebních prací. Provádíme obkladačské, zednické, instalatérské, topenářské, elektrikářské, plynařské a sádrokartonářské práce. Zajišťujeme přestavby litinových kotlů na automatické kotle na uhlí.

Petr Němeček

Specializujeme se na poskytování komplexního servisu v oblasti úklidu. Provádíme strojové čištění koberců, čalounění, mytí oken, čištění podlah jednorázově nebo v pravidelném intervalu. Nabízíme služby firmám i domácnostem.