• Detail firmy

STUDIO ZDRAVÉHO BYDLENÍ s.r.o.

Základní popis

Prodáváme zdravotní a ortopedické matrace, rošty, postele, ložnice a dětské pokoje. Dále nabízíme návrhy a realizace interiérů i odborné poradenství.

Adresa

Na Kasárnách 169
396 01 Humpolec

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26084074

Výrobky, činnosti

Bytové studio

Kontaktní údaje

Telefon: +420 565 532 742
E-mail: info@studiozdravehobydleni.cz
WWW: www.azinterier.cz
WWW: www.studiozdravehobydleni.cz

Kontaktní osoba

Lenka Dvořáková - Jednatel

Mobil: +420 777 830 983
Další firmy v oboru

Návrhy vizualizace 3D - Němec

Máme více než 30-ti letou praxi v oblasti navrhování interiérů. Interiéry realizujeme na klíč, včetně 3D vizualizací. Atypické zakázky pro nás nejsou problém. Se vším si poradíme. Přesvědčte se sami.

JIHLAMAX, spol. s r.o.

Designové návrhy interiérů a výroba kuchyní, bytového a kancelářského nábytku na míru - Vysočina a Jihočeský kraj. Výrobní program firmy zahrnuje především kuchyňské linky, nábytek do předsíní, vestavěné skříně, dětské pokoje atd. Naší vzorkovou prodejnu nábytku naleznete v Jihlavě a eshop na www.jihlamax.cz. Těšíme se na Vaši návštěvu!

PYXES s.r.o.

Kuchyňské linky, bytový a kancelářský nábytek, dveře a schodiště na míru - od grafického zpracování, zaměření a poradenství, přes realizaci a zajištění připojení spotřebičů, až po záruční i pozáruční servis. Návrhy na PC zpracujeme zdarma a poradíme s výběrem i s umístěním nábytku. Spotřebiče a materiál odebíráme od známých obchodních partnerů, jejichž seznam naleznete na stránkách firmy.