• Detail firmy

Studio Viktorian, s.r.o.

Základní popis

Výroba a montáž nejen pergolových prosklených staveb. Nabídka zimních zahrad, zastřešení teras, zasklených pergol, okrasných skleníků, parkovacího stání, zádveří a stříšek. Poskytování technologie střešního zasklívání nejen do dřevěných konstrukcí.

Adresa

Nová Ves u Mladé Vožice 12
391 43 Nová Ves u Mladé Vožice

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24120014
DIČ:  CZ21420014
Rok založení:  2011
Počet zaměstnanců:  4
Roční obrat:  1200000
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Zasklívací systém nejen rovných střech

Speciální doplňkový systém lišt s odvodněním tlakové vody zasklení rovných a skoro vodorovných střech. Možnost montáže do dřeva, oceli, betonu a pod.

Kontaktní osoba

Ing. Karel Pospíšil - Jednatel

Mobil: +420 728 025 252
Další firmy v oboru

Miloš Janda

Tesařské, pokrývačské a klempířské práce pro oblast Tábor a okolí. Zajišťujeme kompletní realizace střech, opravy krovů a veškeré práce v oboru tesařství, pokrývačství a klempířství.

TRH servis - Robert Hejhal

Zabýváme se pozemními pracemi a výstavbou rodinných domů. Provozujeme půjčovnu nářadí a techniky, zajišťujeme prodej stavebnin. Nabízíme stavebně-truhlářské práce - zakázkovou výrobu dřevostaveb, oken, dveří, vrat, podlah aj.

STAVBY NÁPRAVNÍK

Činnost naší firmy je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce domů, bytů, bytových jader a koupelen. Provádíme zednické, obkladačské, sádrokartonářské, elektroinstalační, instalatérské, tesařské a pokrývačské práce. Realizujeme zateplování a renovace fasád, dodáváme a montujeme plastová i dřevěná okna a dveře - interiérové i exteriérové. Fotogalerii naleznete na našich webových stránkách.