• Detail firmy

Studio Motýlek, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme kurzy plavání ve vlastním bazéně pro kojence, batolata i předškoláky. Pro větší děti zajišťujeme výuku plavání na velkých bazénech.

Adresa

Třinecká 650
199 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27114767
DIČ:  CZ27114767

Výrobky, činnosti

Plavání

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 891 919
Mobil: +420 773 111 919
E-mail: bazen@studio-motylek.cz
WWW: www.studio-motylek.cz

Kontaktní osoba

Michaela Pathyová - Jednatel

Mobil: +420 777 051 494
E-mail: michaela@studio-motylek.cz
Další firmy v oboru

AURUM AESTHETIC CLINIC s.r.o.

Jsme klinika plastické a estetické medicíny. Poskytujeme služby v oblasti masáží, kosmetiky, vizážistiky, psychoterapie a výživy. U nás máte možnost získat mladší vzhled a krásu, poradíme Vám jak se líčit, jak oblékat a jak pečovat o své tělo, aby Vaše postava nejevila známky stárnutí. Kompletní seznam zákroků, které provádíme, naleznete na našich www stránkách. Těšíme se na Vaši návštěvu!

EKOVUK MEDI, s.r.o.

Dodáváme přístroje pro lymfatickou masáž zn. Pneuven pro domácí i komerční použití. Jsme výrobcem a zajišťujeme i následný prodej, zaškolení do obsluhy a servis. Přístroje najdou své uplatnění zejména ve zdravotnictví, wellness a kosmetice.

KP clinic - moderně ke zdraví a kráse

Jsme poradenské centrum zabývající se holistickým přístupem k lidskému zdraví. Nabízíme analýzu kapky krve, odborné poradenství a zaměřujeme se na rovnováhu organismu, masáže nebo detoxikaci. Dbáme na individuální přístup. Máme zkušenosti s plazmovým generátorem a komplexní analýzou organismu.