• Detail firmy

STUDIO KV7

Základní popis

Moderní a přehledné stránky, jednoduché administrační rozhraní, SEO optimalizace pro vyhledávače, grafický návrh, redakční systém CMS, zálohování a aktualizace, staráme se o weby celou dobu jejich funkčnosti, snížení nákladů webové prezentace.

Adresa

Tržiště 380/29
360 01 Karlovy Vary

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87392020
DIČ:  CZ7411261957
  • Služby

Výrobky, činnosti

Správa webu

Zajistíme spolehlivý webhosting a registraci domén. Postaráme se o jejich správu a údržbu. Web je třeba rozvíjet a jeho vývoj nekončí spuštěním.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 665 774
E-mail: info@kv7.cz
WWW: www.kv7.cz

Kontaktní osoba

Karel Provázek - Ředitel

Další firmy v oboru

AMBICA s.r.o.

Zabýváme se dodáním řešení Business Intelligence, Data Warehousing a CRM. Nabízíme řešení pro prezentaci dat, řízení výkonnosti, intuitivní vytváření sestav, podporu kritických aplikací, řešení pro snižování nákladů, řízení výkonnosti či podnikové platformy.

CTECH s.r.o.

Ctech s.r.o. je technologická firma, která zajišťuje komplexní marketingové strategie, tvorbu kreativních návrhů, grafiky, tvorby webů, přes tvorbu hudby, video spotů, video prezentací, a to vše s využitím moderních technologií, včetně 3D vizualizací, animací a dalších. Jsme schopni prakticky veškeré projekty připravit a zpracovat pod jednou střechou, což je pro naše klienty vysoce efektivní.

EPEGRA s.r.o.

Provozujeme vzdělávací centrum. Nabízíme všeobecné vzdělávací kurzy zaměřené na management, marketing a komunikaci nebo specializované kurzy. Zabýváme se tvorbou webových stránek a tvorbou grafických návrhů pro propagační činnost.