• Detail firmy

Studio kuchyně, s.r.o.

Základní popis

Výroba, prodej a montáž kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na míru včetně elektrospotřebičů, dopravy a montáže.

Adresa

Tyršova 45
250 83 Škvorec

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28470966

Výrobky, činnosti

Výroba kuchyní a nábytku.

Kontaktní údaje

Telefon: 321 620 004
E-mail: studiokuchyne@seznam.cz
WWW: www.studiokuchyne.cz

Kontaktní osoba

RNDr. Milan Vyšata - Jednatel

Mobil: 605 224 855

Lubomír Šibrava - Jednatel

Mobil: 603 107 473

Pobočky

Lubomír Šibrava
Jiřího náměstí 4/5
290 01 Poděbrady

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

AZ VLAŠIM spol. s r.o.

Naše společnost se zabývá truhlářskou výrobou. Vyrábíme okna, dveře, schodiště, podlahy a nábytek, i atypický. Na zakázku vyrobíme kuchyně, postele, vestavné skříně, komody apod. Dodáváme interiérové truhlářské prvky pro firmy a investory, a to jak české, tak i zahraniční. Náš tým tvoří zruční truhláři s bohatými zkušenostmi v oboru - garantujeme Vám kvalitně a včas odvedenou práci.

Libor Košař

Naše firma se zabývá výrobou kuchyňských linek a vestavěných skříní na míru. Záleží nám na spokojenosti našich zákazníků, proto zhotovujeme moderní a kvalitní nábytek dle Vašeho vkusu a přání. Nábytek na míru přímo od výrobce dodáme i smontujeme. Věříme, že budete spokojeni.

Marcel Hanč

Zabýváme se výrobou nového interiérového a exteriérového nábytku na zakázku. Vyrábíme eurookna, vchodové a interiérové dveře, schody, schodiště, zábradlí, nábytek do ložnice, obývacího nebo dětského pokoje, kuchyňské linky, vestavěné skříně a mnoho dalšího.