• Detail firmy

STUDIO DD+, s.r.o.

Základní popis

Veškeré projektové práce: rodinné domy, bytová výstavba, půdní vestavby, komerční stavby, urbanismus. Dodáme architektonické studie, vizualizace, dokumentace pro územní řízení a stavební povolení, prováděcí dokumentace, návrhy a realizace interiérů.

Adresa

Fügnerovo nám. 1808/3
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27640167

Výrobky, činnosti

Veškeré projektové práce

Veškeré projektové práce: rodinné domy, bytová výstavba, půdní vestavby, komerční stavby, urbanismus. Dodáme architektonické studie, vizualizace,

Kontaktní osoba

Kamil Dvořáček - Jednatel

Mobil: +420 606 789 386
E-mail: info@studiodplus.cz
WWW: www.studiodplus.cz

Ing. Kamil Dvořáček - Jednatel

Další firmy v oboru

KJ CZ stavební, s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výkopových, zemních, bouracích a demoličních prací. Nabízíme pronájem stavební mechanizace včetně vyškolené obsluhy za skvělé ceny. Realizujeme stavební výkopy, terénní úpravy, vyrovnávání terénů, demontáž objektů, kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů, recyklace a odvoz stavební suti.

Správa budov Kloubec

Zajišťujeme správu a údržbu bytů a kanceláří včetně úklidu. Provádíme elektroinstalace, zednické a instalatérské práce, čištění odpadů a kanalizací. Zabýváme se rovněž truhlářstvím a drobným zámečnictvím. Součástí poskytovaných služeb je také úklid venkovních prostor a úprava zeleně. V neposlední řade se věnujeme realizacím dřevostaveb a montovaných staveb. Více informací naleznete na našich www.

SAOS s.r.o.

Zabýváme se stavební činností. Stavíme a rekonstruujeme bytové domy i komerční budovy. Provádíme zateplování a sanace objektů (izolace proti vlhkosti a vodě), ekologické rozebrání střech (azbest), demoliční a vyklízecí práce. Působíme především v Praze a okolí, po dohodě také po celé ČR. Pro více informací navštivte naše webové stránky.