• Detail firmy

Studio Charm s.r.o.

Základní popis

Internetový obchod s luxusní francouzskou přírodní kosmetikou značky Darphin Paris. Instruktážní videa, pomoc s výběrem a poradenství

Adresa

Tyršova 954/28
571 01 Moravská Třebová 1

Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  04166850

Výrobky, činnosti

Kosmetika

Kontaktní údaje

E-mail: info@studiocharm.cz
WWW: www.eshopdarphin.cz

Kontaktní osoba

Ivana Dvořáková - Jednatel

Mobil: +420 731 008 461

Eva Vičarová - Jednatel

Mobil: +420 602 165 544
Další firmy v oboru

ANTIZ spol. s r.o.

Hlavní obchodní činností společnosti je dovoz a distribuce profesionální kosmetické značky BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT. Společnost je jejím výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku. Provozuje vlastní luxusní salon v centru Prahy. Ve svém školícím centru realizuje odborné kosmetické semináře a školení. Další činností je pořádání rekvalifikačních kurzů. Provozuje vlastní e-shop.

KONFORT CZ s.r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních kosmetických bioproduktů Pure Fiji, které jsou vyrobeny z extra panenského kokosového oleje, kokosového mléka a výtažků z exotických oříšků. Kosmetika Pure Fiji absorbuje, hydratuje a vyživuje pokožku do hloubky a dodá Vaši pleti mladistvý a přirozeně krásný vzhled. Nabízíme rovněž školení wellness rituálů a rekvalifikační kurzy v oblasti masáží a kosmetiky.

PZG ZSP METGAL Sp z o.o. Zakład Pracy chronionej

Činnost společnosti je služba, a je přiřazen ke zpracování polotovarů a dílů na hotové výrobky podle technologie poskytnutých jistin.