• Detail firmy

Studio Atlas s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se na zakázkovou výrobu kuchyňských linek, vestavěných skříní včetně grafických návrhů a montáží. Vyrábíme nábytek na zakázku. Zajišťujeme veškeré vedlejší práce spojené s montážemi kuchyní. Nabízíme vestavné spotřebiče jiné vybavení

Adresa

Studentská 1548/26
736 01 Havířov

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27767043

Výrobky, činnosti

Vyrábíme nábytek na zakázku

Kontaktní údaje

Telefon: 596 410 131
E-mail: studioatlas@seznam.cz

Kontaktní osoba

Marek Ing. Rojovský - Jednatel

Mobil: 733 537 967
E-mail: studioatlas@seznam.cz
WWW: www.studioatlas.cz/

Marek Kubinec - Jednatel

Další firmy v oboru

Rostislav Šimeček - ZEDNICTVÍ

Zabýváme se rekonstrukcemi a realizacemi koupelen, kuchyní, bytových jader a kompletních bytových prostor. Zajišťujeme výrobu nábytku na zakázku, provádíme elektroinstalační práce. Nabízíme realizaci 3D projektů a zajištění statistických posudků.

Stolařství Adam Haluška

Specializujeme na stolařskou výrobu. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, nábytek, dveře, plovoucí podlahy, obložkové zárubně a další.

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.