• Detail firmy

STUDENÝ GROUP s.r.o.

Základní popis

Prodej reklamních předmětů, včetně reklamního, firemního potisku. Byl vybudován výrobní provoz vybavený stroji a zařízeními na sítotisk, tampontisk.

Adresa

Jinačovice 503
664 34 Kuřim

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29266513
  • Služby

Výrobky, činnosti

Ofset, knihtisk

potisk - kalendáře - diáře

Kontaktní údaje

Telefon: +420 546 215 181
Mobil: +420 603 542 659
E-mail: info@studenygroup.cz
WWW: www.studenygroup.cz

Kontaktní osoba

PAVEL LEVÍČEK - Jednatel

Další firmy v oboru

GEPARD INTERNATIONAL, s.r.o.

Specializujeme se na barevný málonákladový a velkoformátový tisk. Zajišťujeme vysoce kvalitní tisk vizitek, diplomek, plakátů, oznámení, samolepek a jiných tiskovin. Věnujeme se rovněž personalizaci, laminaci či knihařství. Díky tiskovým technologiím a velkému množství různých materiálů, které používáme, tiskneme v nejvyšší kvalitě. Rádi Vás o tom přesvědčíme. Neváhejte se na nás obrátit.

DG Tip, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej reklamních a dárkových předmětů. Nabízíme kalendáře, diáře, psací potřeby, textil, elektroniku a různé drobné dárky, které u nás můžete nechat opatřit potiskem. Zabýváme se také tiskem průmyslových dílů.

TRIKOTISK s.r.o.

Již od roku 1998 se věnujeme reklamnímu potisku. Specializujeme se především na potisk textilu (trička, mikiny, čepice, pracovní oděvy, tašky, deštníky atd.). Dále pak tiskneme na papír, kůži i plast. Provádíme tamponový potisk drobných reklamních předmětů. Náš tým tvoří profesionálové v oboru, kteří svému řemeslu rozumí, a to je zárukou vysoké kvality. Využijte našich služeb a přesvědčte se sami!