• Detail firmy

STUDENÝ GROUP s.r.o.

Základní popis

Prodej reklamních předmětů, včetně reklamního, firemního potisku. Byl vybudován výrobní provoz vybavený stroji a zařízeními na sítotisk, tampontisk.

Adresa

Jinačovice 503
664 34 Kuřim

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29266513
  • Služby

Výrobky, činnosti

Ofset, knihtisk

potisk - kalendáře - diáře

Kontaktní údaje

Telefon: +420 546 215 181
Mobil: +420 603 542 659
E-mail: info@studenygroup.cz
WWW: www.studenygroup.cz

Kontaktní osoba

PAVEL LEVÍČEK - Jednatel

Další firmy v oboru

TRIKOTISK s.r.o.

Již od roku 1998 se věnujeme reklamnímu potisku. Specializujeme se především na potisk textilu (trička, mikiny, čepice, pracovní oděvy, tašky, deštníky atd.). Dále pak tiskneme na papír, kůži i plast. Provádíme tamponový potisk drobných reklamních předmětů. Náš tým tvoří profesionálové v oboru, kteří svému řemeslu rozumí, a to je zárukou vysoké kvality. Využijte našich služeb a přesvědčte se sami!

Lubor Dubšík

Naše společnost je 2. největším zpracovatelem PVC v České republice. Specializujme se na výrobu kvalitních autoplachet a krycích plachet na zakázku. Novou plachtu Vám vyrobíme do osmi hodin a poškozenou opravíme na počkání. Součástí poskytovaných služeb je zhotovení reklamního potisku na autoplachty a krycí plachty. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

ADMOVE s.r.o.

Specializujeme se na pojízdnou reklamu - kolo s reklamním vozíkem, přívěsný vozík s billboardem, automobil s billboardem. Realizujeme zakázkovou výrobu oblečení pro firmy, sportovní kluby, závodní týmy apod.